Pokémon Go byl spuštěn oficiálně jen ve vybraných zemích, kam bohužel Česká republika nepatřila. I přes tento smutný fakt, si však uživatelé našli neoficiální cestičku díky publikaci výborného manuálu na www.chytpokemona.cz. Stačilo stáhnout malý soubor, který se přímo nainstaloval do telefonu. Toto je však minulostí! Hra Pokémon Go oficiálně dorazila i do našich končin a můžete si ji pohodlně stáhnout z oficiálního zdroje Google Play.

pokemon go

Pokémon Go je zcela nový fenomén, který doslova zachvátil celý svět!

Jaké změny nás čekají?

Pakliže stále používáte nejnovější instalační apk soubor s hrou Pokémon Go, máte štěstí, žádné změny vás nyní nečekají – verze je shodná k aktuální na Google Play. Stažení hry přes Google Play zaručuje vždy aktuální verzi hry díky pravidelným automatickým aktualizacím. Pevně věříme, že s oficiálním zdrojem přijde i tolik očekávaná stabilita hry, která v současné době není zcela ideální.

Návody – jak, co a kde?

Jste nováčkem? Nevíte si rady? Pak pro vás máme dobré zprávy. Pravidelně pro vás publikujeme nové články,rady, tipy a návody na Pokémon Go. Vše na jednom místě. Přejeme příjemnou zábavu u této skvělé hry.